REZERWACJA KROK PO KROKU

ZASADY REZERWACJI W BIURZE PODRÓŻY NICE TRIP – NiceSki.pl

PIERWSZY ETAP WYSZUKIWANIE OFERTY

• dzwoniąc na naszą infolinie 509 478 789
• za pomocą wyszukiwarki, gdzie można sprecyzować kryteria wyszukiwania 
• wysłać mail z zapytaniem na adres biuro@niceski.pl

PODJĘCIE DECYZJI

Kiedy etap poszukiwawczy mamy za sobą i decyzja została podjęta należy nas o tym fakcie powiadomić, tu mamy również kilka możliwości
⇒za pomocą formularza rezerwacyjnego znajdującego się przy ofercie
⇒telefonicznie – infolinia 509 478 789 lub telefon stacjonarny tel.32/2580 262
⇒wysłać mail na adres biuro@niceski.pl

NIEZBĘDNE DANE POTRZEBNE DO REZERWACJI

IMIONA I NAZWISKA UCZESTNIKÓW
PESELE LUB DATY URODZENIA
ADRESY ZAMELDOWANIA ZGODNE Z DOWODEM OSOBISTYM
TELEFON KONTAKTOWY I ADRES E-MAIL OSOBY REZERWUJĄCEJ
PRYWATNOŚĆ W NICE TRIP
 
REZERWACJA WSTĘPNA, KTÓRA POZWOLI NA PRZYBLOKOWANIE MIEJSC

Po otrzymaniu zgłoszenia od Państwa, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz ostatecznej kalkulacji ceny na wybraną ofertę.

Następnie przesyłamy formularz rezerwacji wstępnej, na podstawie którego dokonujecie Państwo płatności.Każdorazowo dokonując rezerwacji zostaną Państwo poinformowani przez nas o terminach i zasadach płatności. Rezerwacja staje się właściwa dopiero po dokonaniu płatności i potwierdzeniu przez naszego pracownika.

Następnie przesyłamy do Państwa umowę właściwą wraz z warunkami uczestnictwa faxem lub mailem. Umowę należy uważnie przeczytać i podpisać a następnie odesłać do nas skan bądź fotografię mailem na adres biuro@niceski.pl

Powyższe czynności nazywane są wstępną rezerwacją i biuro NiceSki.pl zastrzega sobie możliwość odwołania wstępnie zarezerwowanej imprezy z braku miejsc lub z przyczyn niezależnych od biura.

REZERWACJA WŁAŚCIWA

Kiedy otrzymamy od Państwa podpisaną umowę oraz zaliczkę, wysyłamy potwierdzenie rezerwacji, po otrzymaniu od nas potwierdzenia rezerwacji następuje rezerwacja właściwa.

Po otrzymaniu całej należności za imprezę, wysyłamy pocztą oryginał umowy wraz z katalogiem (jeśli dysponujemy takim) i wszelkimi niezbędnymi dokumentami z którymi należy się zgłosić na lotnisku lub w miejscu zbiórki w dniu wyjazdu.